Vyhlášení výtvarné soutěže na téma "Barevný podzim"

Milí žáci,

nastala situace, kdy se opět učíte distančně, denně potřebujete PC, a to v době nejkrásnějšího ročního období. Podzim poskytuje nádherné barevné zážitky a proto vyhlašujeme výtvarnou soutěž na téma "Barevný podzim" pro kategorii A - (1. - 5. třída) a kategorii B (6. - 9. třída).

Zkuste vytvořit výtvarná díla i dílka libovolnou technikou (tužka, pastelky, barvy, koláž,...) na formát dle vašeho výběru. Také počet prací není omezen. Tématem může být jen list, strom, krajina, ovoce, Halloween - prostě cokoliv , co s podzimem souvisí.

Hotové práce po návratu do škol odevzdejte svým vyučujícím VV , kteří vás budou informovat o termínu a způsobu vyhlášení nejlepších děl.

Ceny pro úspěšné výtvarníky připraví SRPŠ při ZŠ a MŠ Všechovice a my jim upřímně děkujeme za spolupráci.

Moc se na vaše práce těšíme.