Vánoční program (Pošťácká)

Dne 22.12. jsme si jako žáci 9. ročníku připravili vánoční program, tedy Pošťáckou. Téma letošní pošťácké znělo: "Jak šel čas". Tímto jsme si chtěli připomenout našich devět let a společně je zajímavě projít i s žáky z nižších ročníků. Zavzpomínali jsme si například na přivítání v 1. třídě, lyžařský kurz nebo i na distanční výuku. Scének bylo ale více. Bylo pro nás těžké dát všechno do kupy, ale nakonec se nám to povedlo a my jsme moc rádi, že jsme měli možnost tuto akci zorganizovat. Jen tak na to nezapomeneme. Naše velké poděkování náleží naší milované třídní učitelce Pavlenové, která s námi měla trpělivost a nevzdala to, i když to občas vypadalo trošku bledě... Taktéž děkujeme paní učitelce Kohoutkové, která nám pomohla dopilovat všechny detaily a ráda nám se vším pomohla.

Žáci 9. ročníku

Fotogalerie: