Vánoční hvězda 2023

Vážení rodiče, vážení žáci, vážení přátelé,
vánoční hvězda nebo také Poinsettia je květina, která se v posledních letech stala symbolem nejkrásnějších svátků v roce i v naší republice. Má přinášet lásku a klid do rodiny. Pro těžce nemocné děti se živá květina stala symbolem mnohem důležitějším, protože jim pomáhá na jejich cestě za zdravím.

V každé vánoční hvězdě je radost, naděje a spokojenost a my jsme se i v letošním roce, již pošesté, rozhodli pokračovat v tradici prodeje vánočních hvězd v rámci charitativní sbírky Vánoční hvězda pomáhá nemocným dětem.

Kupte si vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“, je motto charitativní sbírky, kterou organizuje Šance Olomouc o.p.s. Již 26 let prodávají vánoční květinu rodiny léčených dětí, zdravotní personál, členové a přátelé Šance, ale především dobrovolníci, aby pomohli těžce nemocným dětem, které se léčí na Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci. Již šestým rokem bude zapojena i Základní škola a mateřská škola Všechovice, p. o.

Letošní výtěžek, který zůstává jako předešlé peníze v regionu, bude využitý na humanizaci nemocničního prostředí, na nákup nadstandartního vybavení a zdravotnických potřeb, na finanční a sociální pomoc rodinám, na financování rekondičních pobytů pro malé pacienty po léčbě, na nákup dárků, výtvarného materiálů a na financování volnočasových aktivit.

Protože se v předchozích letech osvědčila možnost objednávek květin pomocí elektronického formuláře, využíváme tuto možnost i v letošním roce. Objednávky je tak možné dělat pouze přes tento webový formulář.

ZDE OBJEDNÁVAT - https://forms.gle/vedzQHxcYe2Q8sNZ8

Cena velké červené vánoční hvězdy je 120,- Kč.

V případě závazného zájmu prosím tedy vyplňte formulář a úhradu proveďte v hotovosti u třídních učitelů. Ostatní osoby uhradí květiny u paní Hnilicové - účetní školy.

Sběr závazných objednávek bude ukončen 22. 11. 2023!

Úhradu je potřeba provést nejpozději do 24. 11. 2023. Včas nezaplacené květiny nebudou objednány!

Více informací na www.vanocnihvezda.eu 

Sbírka „Vánoční hvězda“ je chráněná ochrannou známkou, kterou udělil Ústav průmyslového vlastnictví. Ochranná známka platí do 14. 1. 2028. Kontrolu účtů a účelu provádí Krajský úřad v Olomouci.