Škola nanečisto 2021

Datum konání akce:
24. 6. 2021

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás a Vaši dcera či Vašeho syna pozvat na tradiční Školu nanečistoTa se bude konat v přízemí základní školy ve čtvrtek 24. 6. 2021 od 16.00 hod.

Jak již bylo avizováno, s ohledem na mimořádná opatření jsme letošní ročník museli opět přesunout na měsíc červen. Nicméně nyní jsou již podmínky takové, že můžeme přivítat Vaše děti u nás ve škole a nechat je prožít si svůj první školní den na zkoušku.

Předpokládaná doba trvání je přibližně 60 minut. Během doby, kdy děti budou pracovat s učitelkami 1. stupně si Vás dovolím seznámit s organizací nového školního roku, nabídnout přihlášku do školní družiny atd.

Nezapomínáme samozřejmě ani na Vaše pohodlí a připravena bude káva, čaj  a drobné občerstvení.

Děti mohou do školy vstoupit bez omezení, rodiče žádáme u nasazení minimálně chirurgické roušky po dobu pobytu v budově školy.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou.