Předání cen za soutěže

Dnes jsme se konečně po dlouhé době ve škole sešli skoro všichni, chybí nám tu jen sedmáci, kteří se tento týden učí distančně. Během období, kdy žáci nemohli do školy, proběhlo několik soutěží, do kterých se žáci během distanční výuky měli možnost zapojit. Nyní konečně nastala příležitost na předání diplomů a odměn pro vítěze.

Byli odměněni žáci, kteří se zapojili do soutěží Přírodovědný klokan a Bobřík informatiky.

Byli odměněni žáci, kteří se zapojili do fotografické soutěže Záhoran očima dětí 2020 - atlas přírody.
V této soutěži získala hlavní cenu Šarlota Cielecká, která do atlasu přírody přispěla 270 fotografiemi.
Celkem bylo v rámci této soutěže předáno 42 diplomů a cen žákům ZŠ a MŠ Všechovice a ZŠ a MŠ Opatovice. Tuto soutěž a celý projekt Záhoran očima dětí - atlas přírody finančně podpořil Olomoucký kraj v rámci programu na podporu aktivit v oblasti životního prostředí a zemědělství 2020.

Další ročník fotografické soutěže Záhoran očima dětí - atlas přírody již začal a žáci mohou opět vkládat svoje příspěvky na https://zod.zsvsechovice.cz/