Vánoční pečení osmáků
19. 12. 2016
Je radost mít třídu, která ráda peče vánoční cukroví.
Stejně jako loni se osmáci rozlosovali do skupinek a poslední pondělní odpoledne před vánoci strávili pečením ve školní kuchyňce. V rámci etické výchovy musel i každý ukázat, že umí správně prostřít stůl. Pět druhů cukroví - kokosky, kávová zrna, rafaelo, rumové kuličky a kokosky s piškotem bylo nachystáno na čtvrteční vánoční posezení u stromečku.
školní facebook
školní instagram
































