Datum konání akce:
6. 4. 2022

Vážení rodiče,

Právě byla spuštěna elektronická registrace ke konzultačním hodinám základní školy, které se budou konat ve středu 6. 4. 2022 od 15.00 do 18.00 hod.

Pokračujeme i ve formě tzv. TRIPARTIT, tzn. nejen za účasti rodiče a vyučujícího, ale také za účasti dítěte, o němž se jedná. Dovolujeme si Vás tedy požádat, pokud to jen trochu jde, vezměte syna či dceru s sebou.

I nadále zůstává zachována možnost využít online formu konzultací a volba je tak pouze na Vás.

Rodičům žáků 5. třídy připomínáme, že v od 17.00 hod. do přibližně 17.30 hod. se bude konat v 5. třídě schůzka s vedením školy a na tuto dobu si tedy konzultace prosím neplánujte.

Tlačítko k registraci najdete na úvodní stránce školního webu – ZDE a rezervaci můžete vytvořit přímo ZDE. Návod najdete ZDE a věřte nám, že nejde o nic těžkého a registraci máte hotovou do 1 minuty i z mobilního zařízení.

V případě, že nebude rezervace vytvořena, nebude daná osoba moci využít osobní ani online konzultace s vyučujícím!

K osobní konzultaci se dostavte až ve Vámi zvoleném čase, nikoliv dříve. Pro případ návštěvy většího počtu vyučujících doporučujeme volit časy tak, aby u jednotlivých učitelů na sebe navazovaly. Pokud předpokládáte, že strávíte u vyučujícího delší čas než přednastavených 10 minut, rezervujte si dva navazující časy.

Rezervační systém se osvědčil, omezil pro Vás nepříjemné čekání před třídami či kabinety jednotlivých vyučujících a umožnil lépe organizovat Váš čas věnovaný konzultacím. Prosíme tedy o jeho využívání.

Rezervační systém bude uzavřen v úterý 5. 4. 2022 ve 12.00 hod.

Stornování již rezervovaného termínu je možné do středy 6. 4. do 12 hodin.

Těšíme se na Vás!

S pozdravem pedagogický sbor základní školy