Konverzační soutěž v anglickém jazyce

V posledním únorovém týdnu se konala dvě školní kola konverzační soutěže v anglickém jazyce – v mladší kategorii soutěžili žáci z šestých tříd a ze sedmé třídy, ve starší kategorii pak žáci osmé a deváté třídy.

Po rozřazovacím poslechovém testu postoupili do ústní části ti nejlepší.

V mladší kategorii se nejlépe umístil Vilém Králík ze 7. třídy a na stupních vítězů ho doplnili spolužáci Robin Studený a Kateřina Skácelová a z 6.B Šimon Kývala.

V kategorii starších žáků bylo umístění na prvních příčkách velmi těsné. Vítězství nakonec vybojoval Lukáš Stržínek z 8. třídy. Na druhém místě byl David Hradil z 9. třídy a pódium doplnil ještě Martin Mikulík z 8. třídy.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži a přejeme hodně úspěchů při dalším studiu angličtiny. Vítězové školních kol postupují do okresního kola.