Jablíčkový den

Datum konání akce:
26. 10. 2017

V pátek 25. 10. 2017 jsme se všichni těšili na jablíčkový den, který proběhl na 1.stupni. Ve třídách se to krásně červenalo, žloutlo i zelenalo díky barevnému oblečení. Ze tříd se linula vůně jablíček a rozmanitých jablíčkových dobrot. Děti si povídaly o jablíčkách, vybíraly nejkrásnější jablíčka , jablíčka ochutnávaly, plnily nejrůznější jablíčkové úkoly na pracovních listech. Nechyběly písničky, taneček, tvorba básniček, příběhů, jablíčkové počítaní, výtvarné jablíčkové tvoření. Nejočekávanější a nejoblíbenější byla určitě ochutnávka jablíčkových dobrot, za které maminkám, babičkám (případně i tatínkům a dědečkům) moc děkujeme, protože byly nejen nápadité, ale také výtečně chutnaly. Poděkování patří rovněž p. uč. Voldánové, která dětem napekla krásná perníková jablíčka. Bylo to příjemně strávené dopoledne a věříme, že si děti jablíčkový den „vychutnaly“ stejně jako my.