Dopolední svačinky

Vážení rodiče,

Od úterý 9. 5. 2023 zahajujeme zkušební provoz dopoledních svačinek.

Cena svačinek je pro 1. stupeň 25,- Kč a pro 2. stupeň 30,- Kč.

Výdej bude probíhat ve školní jídelně vždy od 9.15 hod. do 9.35 hod. Podmínkou je, aby dítě bylo připraveno na následující výuku  a bylo přítomno ve třídě vždy nejpozději se zvoněním na začátek třetí vyučovací hodiny. Stravu nebude možné z jídelny vynášet.

Výběr ze snídaňového baru.

V začátku bude na výběr: míchaná vejce, máslo, 2 druhy pomazánek, ovoce, zelenina, pečivo slané i sladké, cereálie, mléko, nápoje, jogurty, džem, ovoce, zelenina.

Na svačinku bude nutné se přihlásit přes aplikaci Strava.cz. Pokud přijde žák na svačinku bez objednání, samozřejmě si svačinku odebere, svačinka mu bude dodatečně přihlášena. Pokud tedy žák zapomene svačinu doma nebo si ji jen zapomene přihlásit, nezůstane bez jídla.

Přihlášení přes aplikaci je z důvodu zrychlení odběru svačinky a také pro přehled, kolik svačinek bude nutno připravit. Svačinky je možné přihlašovat již nyní, stejně jako obědy, vždy jeden pracovní den dopředu, do 12 hodin.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat vedoucí školní jídleny, paní Vladimíru Kuchaříkovou (jidelna@zsvsechovice.cz, 775 399 612).

Věříme, že se tato nová aktivita školní jídelny setká u Vás i u žáků s úspěchem.