Všechovická laťka

V posledním týdnu před Vánocemi proběhl letos už 28.ročník soutěže žáctva ZŠ ve skoku vysokém -Všechovická laťka.

Letos se kromě žáků ze Všechovic soutěže zúčastnili i sportovci z Oder, Drahotuš a ZŠ Struhlovska z Hranic.

Naši žáci uspěli hlavně v nejmladších kategoriích. Na stupních vítězů se objevili: A.Šotnarová, K.Lesáková, E.Palová, A.Zdařil. M.Adamčík, J.Holeček a K.Studená. Všem gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci. Přední místa v kategoriích starších žáků a žákyň obsadili především soutěžící z Oder a Dřevohostic.

Jakub Gockert z Oder se postaral i o překonání rekordu v kategorii mladší žáci skokem ve výšce 161 cm.

Všem děkuji za účast, krásné sportovní výkony a zážitky pro diváky a přeji mnoho takových úspěchů i vdalších letech.