Soutěž Naší přírodou

V úterý 28. 11. 2017 se žáci naší školy zúčastnili základního kola soutěže Naší přírodou, kterou pořádá BIOS Přerov.

V kategorii mladších žáků
Štěpán Hlavička ze 6. třídy obsadil první místo v oboru společenstva polí, luk a pastvin a postupuje do finále.
Vlastimil Hradílek ze 7. třídy obsadil druhé místo v oboru společenstva lesa,
Tereza Chytilová ze 7. třídy obsadila druhé místo v oboru společenstva vodního prostředí a
Josef Kývala ze 7. třídy obsadil druhé místo v oboru společenstva lidských sídlišť.

V kategorii starších žáků
Hana Kubešová z 9. třídy obsadila první místo v oboru společenstva lesa a postupuje do finále.
Jan Zdařil z 8. třídy obsadil páté místo v oboru společenstva vodního prostředí,
Michaela Klvaňová z 9. třídy obsadila čtvrté místo v oboru společenstva polí, luk a pastvin,
Veronika Svobodová ze 7. třídy obsadila čtvrté místo v oboru společenstva lidských sídlišť.

Všem žákům děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy
Postupujícím vítězům přejeme úspěch ve finále, které proběhne v březnu 2018.