Školní kolo McDonald´s Cupu

Na pátek 13. 4. 2018 jsme měli naplánováno školní kolo fotbalové soutěže pro žáky I. stupně školy - McDonald´s Cup. Bohužel nám počasí nepřálo a déšť nás donutil improvizovat a odehrát letošní ročník v tělocvičně školy.

I přes improvizaci byla nakonec k vidění až nečekaně vyrovnaná utkání, zejména ve starší kategorii, 3. až 5. třída.

V utkání mezi 1. a 2. třídou možná trochu překvapově, ale naprosto zaslouženě zvítězili prvňáci, když své starší spolužáky porazili 9 : 3. O tom, jak výborní hráči jsou v 1. třídě nakonec svědčí i nominace na okrskové kolo do Hranic, kde ve výběru školy figurují hned čtyři prvňáci. A to rozhodně obvyklé není.

Ve starší kategorii zvítězilo družstvo 5. třídy před 4. a 3. třídou. A i když pořadí vypadá jednoznačně ve prospěch starších hráčů, na hřišti to tak rozhodně nebylo a například páťáci nad třeťáky zvítězili až díky gólu v poslední minutě utkání.

3. třída x 4. třída          3 : 5

4. třída x 5. třída          2 : 3

3. třída x 5. třída          3 : 4

Nejlepší hráči budou reprezentovat školu ve středu na okrskovém kole v Hranicích. Přejeme mnoho štěstí.