Retro den 2014

V pátek 24. října proběhl na naší škole Retro den, který připravili deváťáci. Žáci tento den byli ve škole oblečení stejně, jako kdysi jejich rodiče, babičky nebo dědečci. V každé třídě si žáci připravili nějaké retro vystoupení připomínající tuto dobu.

Nejlépe připravené vystoupení a nejlépe spolupracovali žáci 4. třídy a obsadili první místo s písničkou Non stop. Na druhém místě se umístili žáci 3. třídy s babičkou, která je učila charleston. Třetí byli žáci první třídy, kteří zatančili makarénu na písničku Holky z naší školky. Výběr nejlepších tříd byl náročný úkol, protože všechny třídy měly připravený pěkný program.

Po vyhodnocení nejlepších třídních kolektivů žákyně daváté třídy dokázaly roztančit celou tělocvičnu.