Prvňáčci na prohlídce školy

Letos se prvňáčci vydali na prohlídku naší školy trochu netradičně. Školou je provedli žáci 8. třídy, kteří jsou v letošním roce partnerskou třídou prvňáčků. Osmáci budou mít nad prvňáčky patronát, budou spolu vzájemně spolupracovat a doprovázet nejmladší školáky na školních akcích. Zástupci osmáků si společně s prvňáčky prohlédli školní jídelnu, navštívili spolužáky 3. třídy, popovídli si s paní zástupkyní, prohlédli si sborovnu. Osmáci ukázali prvňáčkům také nově zrekonstruovanou školní kuchyňku, opravenou učebnu fyziky a přírodopisu. Nevynechali ani návštěvu knihovny, která je v budově naší školy. Cestou po škole potkali a pozdravili pana školníka i paní uklízečky. Osmáci byli prvňáčkům zkušenými průvodci, dětem se prohlídka líbila a obě partnerské třídy se těší na další společné setkávání.