Nově ve Škole online - podepisování

Vážení rodiče,

protože Škola online během září zapracovala do své aplikace několik novinek (nové menu, vzhled, podepisování známek atd.), reagujeme na tyto změny i my.

Hlavní změnou je především možnost podepisování známek, hodnocení a výchovných opatření. V souvislosti s tím zpřístupňujeme podepisování i pro Vás a současně budeme od 1. 11. 2017 požadovat v aplikaci Škola online podepsání výchovných opatření (napomenutí třídního učitele, důtka třídního učitele a důtka ředitele školy) a také poznámek do žákovské knížky.

Podpisy u známek v jednotlivých předmětech nebudou z naší strany vyžadovány, avšak umožňují Vám mít lepší přehled o známkách, které jste již viděli. Zároveň tím zjednodušíte i práci učitelům. Průběžná kontrola prospěchu je věcí každého zákonného zástupce. My věříme, že o výsledky a studijní úspěchy vašich dětí máte zájem a chcete být informováni.

Bližší informace naleznete ZDE.

Děkujeme za pochopení a vstřícný postoj.