Informace k vydávání zápisových lístků pro žáky 9. třídy

Vážení rodiče,

Vzhledem k tomu, že některé střední školy již zveřejnily seznam přijatých žáků, budeme zápisové lístky vydávat zákonným zástupcům všech žáků 9. třídy ve středu 13. 5. 2020 v době 15:00 - 17:00. Žádám tedy zákonné zástupce všech žáků 9. třídy, aby si zápisové lístky v tomto termínu ve škole vyzvedli. Platí i pro rodiče žáků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku a rozhodnutí o přijetí tedy ještě nemají. Z důvodu dodržování hygienických opatření budeme zápisové lístky vydávat všem zákonným zástupcům v tomto jednom termínu. Zákonný zástupce současně svým podpisem potvrdí převzetí zápisového lístku.

Stále ale platí, že všichni žáci (i ti, kteří jednotnou přijímací zkoušku nekonají) mají na odevzdání zápisového lístku na střední školu 8 + 5 dní ode dne konání jednotné přijímací zkoušky (termín zkoušky není zatím znám), což je přibližně do poloviny měsíce června.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat: katerina.plesnikova@zsvsechovice.cz.

S pozdravem Kateřina Plesníková, výchovná poradkyně