Bobřík informatiky 2021

Během listopadu proběhla na naší škole soutěž Bobřík informatiky, která prověřuje schopnosti a dovednosti žáků v porozuměmí textu, řešení problémových úloh, práci s daty a programování. Všichni soutěžící získali při řešení úloh zkušenosti, které jsou u dnešních zaměstnavatelů velmi ceněné.
V letošním roce v kategorii Kadet (8. a 9. třída) získal nejvíce bodů Aleš Machačík a Tereza Minarčíková, třetí byla Karolína Příleská. K úspěšným řešitelům patří ještě Jana Ovčáčíková a Ondřej Kubeša.
V kategorii Benjamín (6. a 7. třída) získal nejvíce bodů Filip Kuchař (156), druhý byl Martin Mikulík, třetí Matyáš Adamčík a Filip Flajšar. K úspěšným řešitelům dále patří Jakub Holeček, Simon Štajner, Darina Sehnálková, Jana Tvrdoňová, Robin Studený a Kateřina Skácelová.
Všem vítězům a úspěšným řešitelům gratulujeme.
Více informací o soutěži a také archiv starších soutěžních úloh je na www.ibobr.cz