Sport

Florbalové soutěže jsou téměř za námi

Během uplynulého týdne se v Hranicích konala okrsková kola florbalu pro jednotlivé kategorie. Naše škola obsadila všechny, s výjimkou starších žaček.

Soutěže ve florbalu vypsané pro děti z prvního stupně jsme museli bohužel pro letošní školní rok odřeknout, dva měsíce jsme byli bez tělocvičny a nebylo tak kde trénovat, anebo nechat děti alespoň florbal vyzkoušet a sestavit družstva.

Stejným způsobem byli hendikepováni i žáci z druhého stupně školy, ti ale již zkušenosti s florbalem mají, takže si dokázali poradit. A poradili si na výbornou. Nejlépe si vedli mladší děvčata, která prokazatelně zúročila své zkušenosti z loňského tažení čtvrťaček a páťaček až do krajského finále a i letos si díky 2. místu zajistila postup do kola okresního, tentokráte však již jako hráčky 6. a 7. třídy. Okresní kolo se bude hrát v pondělí 26. 11. 2018 v Přerově.

Starší žáci obsadili ve své skupině po dvou remízách druhé místo, postupoval bohužel jen vítěz. Stejně tak mladší žáci uhráli dvě remízy a přidali jednu porážku, což jim v konečném hodnocení skupiny stačilo na 3. místo.

Všem dětem děkujeme za reprezentaci školy a holkám držíme pěsti v okresním kole. Nejsme velkou školou, ale snažíme se těm velkým být nejen důstojným soupeřem, často je dokonce i porážíme. A to stojí za uznání.

Starší události:

Ve středu 3. 10. 2018 se v Hranicích konalo okrskové kolo v minikopané, což je fotbal na polovině klasického hřiště, kdy proti sobě hrají sedmičlenná družstva.

...

Vynikajícího úspěchu dosáhly dnes, tj. v úterý 2.10.2018, žákyně naší školy, když v Okresním kole přespolního běhu jejich družstvo nenašlo přemožitele a děvčata zaslouženě...

Středečního Olympijského běhu na Pastevníku se zúčastnilo téměř všech 180 žáků školy. Počasí bylo skvělé a k vidění byly vynikající výkony. Jedno kolo mělo celkem 700 m a...

20. 6. 2018
(fotogalerie)

Středečního Olympijského běhu na Pastevníku se zúčastnilo téměř všech 180 žáků školy. Počasí bylo skvělé a k vidění byly vynikající výkony. Jedno kolo mělo celkem 700 m a...

Stejně jako v minulém školním roce, ani letos nechybělo družstvo naší školy v Okresním finále fotbalového McDonald´s Cupu, který se konal ve čtvrtek 3. 5. 2018 v Přerově.

...

Ve středu 18.4. se v Hranicích uskutečnilo okrskové kolo tradiční fotbalové soutěže pro žáky I. stupně základních škol - McDonald´s Cup.

V minulém...

Na pátek 13. 4. 2018 jsme měli naplánováno školní kolo fotbalové soutěže pro žáky I. stupně školy - McDonald´s Cup. Bohužel nám počasí nepřálo a déšť nás donutil improvizovat a...

Náš tým složený z dvanácti žáků obsadil druhé místo v okrskovém finále soutěže ve vybíjené Preventan Cup.

Soutěži předcházely tréninky v rámci hodin tělesné výchovy a také...

Dnes se ve škole konal první ročník soutěže ve šplhu na tyči - Všechovický šplhoun. Nejlepší šplhouni z každé třídy soutěžili celkem ve třech věkových kategoriích a vedli si...

27. 3. 2018
(fotogalerie)

1. ročník soutěže ve šplhu na tyči

Stránky