Atletický trojboj

Včera, tj. ve čtvrtek 26. 9. 2019 se na hranickém atletickém stadionu konal první ročník Atletického trojboje, který je určen žákům 4. a 5. tříd. I naše škola vyslala své družstvo a byť podmínky k atletice nemáme zrovna ideální, vedla si naše čtveřice více než úspěšně. V konkurenci 10 škol okresu Přerov a celkem 17 družstev obsadil náš tým úžasné 5. místo.

Naši školu reprezentovali Darina Sehnálková, Adéla Šotnarová, Simon Štajner a Adrian Zdařil.

Z individuálních výkonů stojí za zmínku především vítězství Simona Štajnera v běhu na 50 m v čase 8,0 s, dále celkově 2. místo naší štafety a 3. místo Darči Sehnálkové mezi dívkami v hodu míčkem (28,89 m). Všichni ale předvedli obdivuhodné sportovní výkony a maximální úsilí. Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy a obce!