Vyhlášení 2 dnů volna ředitele školy

Vážení rodiče, milí žáci,

I když jsme dlouho odolávali, v posledních dnech dolehlo onemocnění COVID-19 a zejména s ním spojená opatření i na naši školu. V tuto chvíli jsme již jen stěží schopni zajistit chod školy po personální stránce, přičemž situace se během soboty a neděle dramaticky zhoršila a další očekávaný vývoj není příznivý. Navíc i jednotlivé třídy nám opakovaně v denních intervalech „padají“ do karantén. Do poslední chvíle jsme se snažili zajistit výuku tak, aby žáci nebyli současnou situací nijak postiženi a výuka byla efektivní a účelná. To bohužel již nadále nebudeme schopni.

Po dohodě se starostou obce Všechovice jsem dospěl k rozhodnutí, že jediným možným řešením této situace je využít možnosti udělení volna ředitele školy.

Ředitel Základní školy a mateřské školy Všechovice vyhlašuje 2 dny volna pro žáky základní školy na středu 2. 2. 2022 a čtvrtek 3. 2. 2022. V tyto dny budou základní škola i školní družina uzavřeny.

Na 2 dny volna ředitele školy navazují v pátek 4. 2. 2022 pololetní prázdniny.

Děkuji za pochopení.