Organizace prvního školního týdne

Vážení rodiče, vážení žáci

protože se snažíme Vám usnadnit vstup do nového školního roku, níže najdete základní informace k  průběhu prvního týdne školy a organizaci školy.

Vzhledem k tomu, že ve škole budou stále probíhat dokončovací práce na rekonstrukci vnitřních prostor školy, žádáme všechny žáky, aby ke vstupu využívali pouze prostor šaten a až do přidělení třídním učitelem nevyužívali šatní skříňky.

PLATÍ ZÁKAZ VSTUPU DO OZNAČENÝCH PROSTOR ŠKOLY.

Současně žádáme rodiče a další návštěvníky školy, aby z hygienických důvodů nevstupovali do prostor školy a vyčkali příchodu pracovníka školy v zádveří. Vyjímku mají pouze rodiče žáků 1. třídy během prvního školního dne.

Výdej obědů pro cizí strávníky bude probíhat i nadále přes rampu školní jídelny.

V úterý 1. 9. 2020 budou mít všichni žáci 2 vyučovací hodiny s třídním učitelem.

S sebou vezměte prosím přezůvky, sešit na poznámky a psací potřeby.

Ve středu 2. 9. 2020 budou mít všichni žáci 4 vyučovací hodiny s třídním učitelem.

Ve čtvrtek 3. 9. 2020 budou všichni žáci opět s třídními učiteli, počet vyučovacích hodin bude již dle rozvrhu.

Od pátku 4. 9. 2020 se žáci již budou vyučovat podle rozvrhu hodin.

Během čtvrtka 27. 8. 2020 již bude k nahlédnutí dostupný rozvrh žáků  ve Škole online.

V případě dotazů se můžete obracet na třídní učitele nebo vedení školy.

Těšíme se na spolupráci.