Nabídka datových SIM karet pro distanční vzdělávání

Naše škola hodlá využít nabídky MŠMT a společnosti T-Mobile, která rozdá 10.000 SIM karet do rodin, které mají potíže s připojením k online vzdělávání. O přidělení SIM karet žádá ředitel školy, který posléze rozhoduje i o jejich přidělení. Další podmínky, jako např. rychlost připojení, jeho zřízení či zrušení atd. jsou ZDE.

Pokud tedy některá z rodin žáků naší školy řeší aktuálně problémy s připojením k internetu nebo jeho rychlost neumožňuje účast na online výuce, kontaktujte prosím co nejdříve ředitele školy na emailové adrese skola@zsvsechovice.cz spolu s důvody žádosti o přidělení datové SIM karty.

ČTENÁŘE PŘÍSPĚVKU PROSÍME O SDÍLENÍ MEZI CO NEJŠIRŠÍ VEŘEJNOST, AŤ SE INFORMACE OPRAVDU DOSTANE K POTŘEBNÝM RODINÁM! DĚKUJEME!