Logická olympiáda 2020

Tato unikátní soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách hledá u žáků schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Na naší škole se do této soutěže zapojilo 6 žáků, tři v Kategorii A – pro 3.- 5.třídu a tři v Kategorii B – pro 6. – 9.třídu. Na počátku října proběhlo v učebně informatiky školní kolo – on-line test.

Za velký úspěch můžeme považovat výsledek Matyáše Adamčíka ze 6. třídy, který za sebou nechal 85 % dalších řešitelů ve své kategorii.

Jen pro zajímavost, v Kategorii A soutěžilo 12 509 řešitelů, v Kategorii B - 16 876 žáků.

Všem našim řešitelům děkujeme za účast, blahopřejeme Matyášovi k úspěchu a věříme, že se příští rok do Logické olympiády opět zapojíme.