Konzultační hodiny dne 20. 10. 2021

Vážení rodiče,

Právě byla spuštěna elektronická registrace ke konzultačním hodinám základní školy, které se budou konat ve středu 20. 10. 2021 od 15.00 do 18.00 hod.

Na základě žádosti některých rodičů jsme se rozhodli vyzkoušet během tohoto termínu konzultací prodloužení doby trvání až do 18.00 hod.

Jak jsme již avizovali, od letošního roku se konzultace konají formou tzv. TRIPARTIT, tzn. nejen za účasti rodiče a vyučujícího, ale také za účasti dítěte, o němž se jedná. Dovolujeme si Vás tedy požádat, pokud to jen trochu jde, vezměte syna či dceru sebou.

S ohledem na platná nařízení a zejména na situaci, která nyní v naší škole panuje,  Vás žádáme, aby osoby pohybující se v budově školy, tak činili pouze se zakrytými dýchacími cestami. Osoby, které toto nařízení nebudou respektovat, nebudou moci jednat s vyučujícími. Možnost využít online formu konzultací zůstává zachována a volba formy je tak pouze na Vás.

Před rezervací termínů konzultací u jednotlivých učitelů připomínáme, že schůzka rodičů se zástupcem Gymnázia Hranice se bude konat v učebně Př od 17.00 hod.

Tlačítko k registraci najdete na úvodní stránce školního webu – ZDE a rezervaci můžete vytvořit přímo ZDE. Návod najdete ZDE a věřte nám, že nejde o nic těžkého a registraci máte hotovou do 1 minuty i z mobilního zařízení.

V případě, že nebude rezervace vytvořena, nebude daná osoba moci využít osobní ani online konzultace s vyučujícím.

K osobní konzultaci se dostavte až ve Vámi zvoleném čase, nikoliv dříve. Pro případ návštěvy většího počtu vyučujících doporučujeme volit časy tak, aby u jednotlivých učitelů na sebe navazovali. Pokud předpokládáte, že strávíte u vyučujícího delší čas než přednastavených 10 minut, rezervujte si dva navazující časy.

Nový rezervační systém se v minulém školním roce osvědčil, omezil pro Vás nepříjemné čekání před třídami či kabinety jednotlivých vyučujících a umožnil lépe organizovat Váš čas věnovaný konzultacím. Prosíme tedy o jeho využívání.

Rezervační systém bude uzavřen 19. 10. 2021 ve 24.00 hod.

Stornování již rezervovaného termínu je možné do středy 20. 10. do 12 hodin.

Těšíme se na Vás!

S pozdravem pedagogický sbor základní školy