Jak to bude s konzultačními dny

Vážení rodiče,

dovolte mi prosím věnovat pár řádků třídním schůzkám. Za normálních okolností by 1. konzultační dny již byly minulostí. Původně plánovaný termínem byla totiž středa 21. 10. 2020. Vlivem okolností jsme byli nuceni tyto konzultace posunout a novým termínem se stala středa 11. 11. 2020.

V tuto chvíli je již jasné, že ani v tomto termínu se s Vámi bohužel osobně sejít nemůžeme.

Co  s tím tedy? Protože mi nedává smysl snažit se organizovat nějakou formu on-line schůzek, nutit Vám rezervaci termínů a časů, a to vše jen proto, abychom si udělali křížek u kolonky třídní schůzky – splněno, rozhodl jsem se raději využít toho, že jsme menší školou, školou, kde se všichni, nebo téměř všichni, známe.

V případě, že cítíte potřebu probrat cokoliv s našimi vyučujícími, neváhejte a kontaktujte je buď zprávou přes Školu online nebo zprávou na jejich e-mailovou adresu. Navrhněte termín a čas a individuálně se s vyučujícím domluvte. Vyučující připraví a zašle na sjednanou dobu pozvánku k internetovému online spojení. Samozřejmě není podmínkou abyste byli vybaveni počítačem, kamerou a jiným příslušenstvím. Videokonferenci můžete stejně tak dobře uskutečnit i přes mobilní telefon a nainstalovanou aplikaci Google Meet - ke stažení ZDE (Android) nebo ZDE (iOS). Jsem si jistý, že Vaše děti Vám velmi rády s připojením pomohou.

Jsme a budeme Vám k dispozici jak jen to půjde. Současně i my, pokud je či v budoucnu bude potřeba, naopak kontaktujeme Vás. Věřím, že toto řešení pochopíte a že Vám bude, stejně jako mně, dávat smysl.

Rovněž je zvykem, že se v tuto dobu rodičům a dětem sděluje tzv. čtvrtletní hodnocení. S ohledem na panující stav a přechod na distanční vzdělávání budete toto hodnocení ve Škole online hledat v letošním školním roce marně. Podmínky jsou natolik odlišné od běžného stavu, že vypovídací hodnota této „známky“ by byla minimální. Všechny průběžná hodnocení dětí jsou Vám dostupná ve školním informačním systému Škola online a jakékoliv nejasnosti, dotazy atd. jsme připraveni Vám kdykoliv zodpovědět.

Rodiče žáků 1., a 2. třídy jsou v kontaktu s vyučujícími denně a mohou s nimi tak cokoliv řešit ihned, případně si sjednat termín "schůzky".

Děkuji za pochopení a přeji všem především pevné zdraví a snad již brzy na viděnou ve škole.

Mgr. Daniel Navrátil

Kontakty na vyučující:

1. třída – lucie.strilkova@zsvsechovice.cz
  2. třída -   jana.pavlicova@zsvsechovice.cz
  3. třída -   zaneta.suchankova@zsvsechovice.cz
  4. třída -   katerina.plesnikova@zsvsechovice.cz (výchovný poradce)
  5. třída -   pavel.papezik@zsvsechovice.cz
  6. třída – lenka.svobodova@zsvsechovice.cz
  7. třída –  ivana.pavlenova@zsvsechovice.cz (metodik prevence)
  8. třída – marie.kocianova@zsvsechovice.cz
  9. třída – adela.dolezelova@zsvsechovice.cz