Informace pro prvňáčky

Tak už nám to začíná, pouzdro, knížky, svačina, časně vstávat, brzy spát, nahlas číst a pěkně psát …

Milý prvňáčku,

v úterý 1. 9. 2020 se staneš žákem naší školy. Zveme Tebe i Tvé rodiče na slavnostní zahájení, které se bude konat v 7.35 hod. v 1. třídě. Přivítá Tě Tvoje nová paní učitelka a s ní také naši vážení hosté. A protože jsme rádi, že tě můžeme mezi námi přivítat, připravili jsme si pro tebe i malé překvapení. Ke každému školáčkovi patří pěkná aktovka, takže si ji nezapomeň přinést. V aktovce si odneseš domů celou řadu pomůcek a učebnic pro 1. třídu.

Po společném zahájení školní docházky strávíš v úterý ve škole svoje první dvě vyučovací hodiny, tj. do 9. 15 hod. budeš s třídní učitelkou. Rodičům bude mezitím k dispozici vedení školy pro předání potřebných informací a zodpovězení případných dotazů. Přítomna bude vedoucí školní jídelny pro přihlášení dětí na obědy a vychovatelka školní družiny k přihlášení dětí do školní družiny.

Moc se na tebe těší nová paní učitelka i všichni ostatní učitelé a noví spolužáci.