Organizace konce školního roku 2019/2020

Milí žáci, vážení rodiče,

vzhledem k  tomu, že jsou stále platná určitá mimořádná opatření ve školství, bylo třeba upravit obvyklou organizaci závěru školního roku. Rozhodli jsme se proto následovně:

• Distanční výuka bude ukončena 19. 6. 2020.
  • Konzultační hodiny žáků 2. stupně budou ukončeny 19. 6. 2020.
  • Hodnocení žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020 bude uzavřeno dne 19. 6. 2020, klasifikační pedagogická rada se koná  v pondělí 22.6.2020.
  • Žáci 9. ročníku odevzdají učebnice podle pokynů třídní učitelky.
  • Žáci 1. – 8. ročníku odevzdají učebnice na začátku školního roku 2020/2021, kdy jim také budou zapůjčeny učebnice na nový školní rok.
  • Žáci si po dohodě s třídním učitelem vyklidí své věci ze šaten. Zde bude během hlavních prázdnin probíhat kompletní rekonstrukce. Pokud si žák nemůže ze závažných důvodů v daném termínu své věci ve škole vyzvednout, sdělí to zákonný zástupce třídnímu učiteli, s nímž domluví jiný termín.
  • Vysvědčení bude žákům školy předáno dne 26. 6. 2020 během 1. vyučovací hodiny. Žáci nebudou vstupovat do budovy školy, ale vyčkají na místě určeném třídním učitelem na jeho příchod. Ten je odvede do třídy a po předání vysvědčení zase vyvede ze školy ven. Po první vyučovací hodině budou ukončeny veškeré vzdělávací aktivity školy.
  • V den předání vysvědčení mají všichni žáci odhlášen oběd.
  • V rámci předávání vysvědčení je nutno, aby žák předložil Čestné prohlášení. To se týká žáků, kteří nenavštěvují obnovenou výuku na 1. stupni a pro žáky 2. stupně, kteří se neúčastnili konzultačních nebo třídnických hodin. Do školy nebudou moci žáci s příznaky virového onemocnění.
  • V případě, že si žák vysvědčení 26. 6. 2020 nevyzvedne, bude toto uloženo v kanceláři školy.

Příloha: