Naší přírodou

V úterý 5. února 2019 proběhlo v Přerově na Biologické stanici základní kolo soutěže Naší přírodou, kterého se zúčastnili žáci naší školy.

Soutěžící z osmé třídy Tereza Chytilová, David Ovčáčík a Vlastimil Hradílek obsadili 3. místa ve svých soutěžních oborech.

Soutěžící v kategorii mladších žáků byli ještě úspěšnější. Antonie Kolaříková ze 7. třídy obsadila 3. místo v oboru Společenstva lesa, Jan Maluda ze 6. třídy obsadil 2. místo v oboru Společenstva vodního prostředí, Aleš Machačík ze 6. třídy obsadil 1. místo v oboru Společenstva lidských sídlišť a Štěpán Hlavička z 7. třídy obsadil 1. místo v oboru Společenstva polí, luk a pastvin.

Všem žákům děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy. Vítězům gratulujeme a přejeme jim úspěch i ve finále soutěže Naší přírodou.