Informace k otevírání škol

Vážení rodiče,

Jsem si vědom, že situace není jednoduchá jak pro žáky, tak ani pro Vás, jejich rodiče, a samozřejmě ani pro vyučující. Chtěl bych Vám poděkovat za čas, který věnujete svým dětem při snaze pomoci jim se zvládáním učiva. Pro všechny zúčastněné strany jde o zcela nové zkušenosti, ale také o nové příležitosti. Jak jsem již v minulosti psal, snažíme se zapojení rodičů co nejvíce minimalizovat, což ovšem zejména u nejnižších ročníků jde jen velmi obtížně. Pokud tedy řešíte jakékoliv obtíže, neváhejte se obrátit na vyučující, případně na vedení školy.

Co se týče avizovaných plánů MŠMT ohledně otevírání škol, žádám všechny, aby se v tuto chvíli nenechali pobláznit mediálními zprávami a vyčkali našich pokynů. Ministerstvo přislíbilo do konce měsíce dubna vydat výklad opatření ohledně otevírání škol a také novou vyhlášku týkající se uzavírání tohoto školního roku. Po vydání těchto dokumentů Vás budeme informovat o dalším postupu na naší škole.

Přeji všem mnoho zdraví a pevné nervy

Informace MŠMT - ZDE

Mgr. Daniel Navrátil