Informace k obnovení osobní přítomnosti žáků II. stupně ve škole

Vážení rodiče, vážení žáci,

jistě jste mnozí z Vás zaregistrovali rozhodnutí vlády ČR z pondělí 25. 5. 2020, které od 8. 6. 2020 umožní v jistém omezeném režimu návrat žáků II. stupně do základních škol.

Dle nám zatím dostupných informací půjde o návrat formou konzultací a třídnických hodin s tím, že opět bude nařízen max. počet žáků v jedné skupině do 15 osob. Z předchozích zkušeností však víme, že rozhodnutí MŠMT se může měnit ze dne na den. Rozhodně by ale nemělo jít o výukové skupiny, jako je tomu nyní na I. stupni školy.

V tuto chvíli připravujeme scénář tohoto návratu a současně čekáme na vydání oficiálních pokynů ze strany MŠMT.

Informace k organizaci návratu žáků II. stupně Vám zašleme a současně zveřejníme na webu školy v dostatečném předstihu.

Děkuji a přeji pěkný den

Mgr. Daniel Navrátil

Příloha: