Záhoran očima dětí 2018

V pátek 26. října do naší školy přijeli žáci ze ZŠ a MŠ Opatovice a ZŠ a MŠ Ústí. Během společně stráveného dopoledne proběhlo vyhodnocení soutěžních příspěvků Záhoran očima dětí 2018 a předány diplomy a ceny těm nejlepším.

Letošní rok se do soutěže zapojilo celkem 92 žáků s 130 příspěvky na témata Tradice a zvyky naší vesnice, Krásy naší přírody a Naše příroda v ohrožení.

1. místo získalo celkem 12 příspěvků, 2. místo získalo 15 příspěvků a třetím místem bylo ohodnoceno 13 příspěvků. Ocenění svých příspěvků získalo celkem 51 soutěžících (některé příspěvky mělo více autorů).

Z nejhezčích příspěvků bude sestaven kalendář na rok 2019.

Za krásné ceny a celkovou podporu projektu patří díky Olomouckému kraji, protože soutěž a vydání kalendářů se uskutečňuje za finanční podpory Olomouckého kraje v rámci programu na podporu environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Olomouckém kraji v roce 2018. Na tisk kalendářů přispívá také mikroregion Záhoran.

Další informace a nejhezčí příspěvky je možno shlédnout  na webu: soutez.zsvsechovice.cz
Odkazy (dole): Záhoran očima dětí