Ples a karneval

Spolek rodičů a přátel Základní školy ve Všechovicích připravil tradiční společenský ples a Dětský karneval. Páteční večer 25. ledna patřil dospělým, kteří se přišli pobavit a zatancovat si s kapelou Laska band z Hranic. Večerní zábavu obohatilo vystoupení baletního souboru z Valašského Meziříčí a tradiční taneční překvapení pořadatelů – tentokrát charleston.

V neděli 27. ledna odpoledne se zaplnil sál kulturního domu dětmi i dospělými. Letošní téma Sen noci svatojánské nabízelo nejrůznější variace masek. Karneval zahájili naši nejmenší z mateřské školky, pak vystoupily děti se Zumbou pod vedením Moniky Rychnovské a na závěr vystoupily tanečníci pana Tumpacha z kroužku Latinsko- amerických tanců.

Karnevalové odpoledne rychle ubíhalo, děti si vše užívaly s nadšením, tancovaly a soutěžily. Domů si odnesly dárečky a sladkosti z tomboly a ze soutěží.

Uznání patří všem organizátorům, kteří oba zábavné dny připravovali, a poděkování patří rovněž i všem sponzorům.

Fotogalerie: