Okresní finále McDonald´s Cupu

Stejně jako v minulém školním roce, ani letos nechybělo družstvo naší školy v Okresním finále fotbalového McDonald´s Cupu, který se konal ve čtvrtek 3. 5. 2018 v Přerově.

Do tohoto finále se tým ZŠ a MŠ Všechovice nominoval vítězstvím v okrskovém kole v Hranicích. Ve výběru trenéra Filipa Burdíka (9. třída) figurovali především zástupci 3. třídy, doplnění o čtyři žáky třídy 1. Tím se ale naše družstvo stalo nejmladším účastníkem finále a opět můžeme směle vzhlížet k rokům následujícím.

Bohužel výkony předváděné v Přerově byly o něco málo horší než v Hranicích během okrskového kola. Jedno vítězství a tři porážky tak při závěrečném účtování zajistili našemu družstvu 5. místo. Ovšem být pátý nejlepší v okrese Přerov rovněž není k zahození.

Klukům děkujeme za reprezentaci školy, panu Adamčíkovi za pomoc s dopravou a obci Všechovice za zajištění automobilu.