Malujeme školu

Letošní deváťáci milují malování, a proto se odvážili malovat dokonce na více stěn s odlišnými tématy.

Na podzim namalovali před družinu uvítacího klauna a v zimě pro děti prvního stupně pohádkové postavičky hned vedle šaten. Na jaře se nadšení traktoristé pustili do malování traktoru. Deváťáci chtěli do školy přivést i nádech jiného kraje, a tak namalovali u knihovny africkou přírodu s tamějšími domorodci.

Na stěny malovali: Natálie Lehnertová, Monika Kuchařová, Markéta Skácelová, Tereza Baraňáková, Sabina Pechová, Pavla Ponížilová, Petra Ponížilová, Dominika Vítková, Patrik Kovář, Petr Mikulík, Eliška Kalová, Zuzana Kalová, David Horáček a Dominik Ježek. Pod vedením paní učitelky Lukášové vytvořili spoustu nádherných stěn po téměř celé škole.

Fotogalerie: