Krajské finále ČEPS CUPu

Ve čtvrtek 14. 12. 2017 se v Hranicích konalo krajské finále florbalové soutěže ČEPS CUP, která je určena pro chlapce a děvčata z I. stupně základních škol.

Naše děvčata si účast zajistila překvapivým vítězstvím v okresním kole. Zde už sice narazili na florbalově mnohem vyspělejší soupeřky, ale do všech zápasů nastupovala naplno a s vírou ve vítězství. Konečné 4. místo v Olomouckém kraji je tak více než vynikajícím úspěchem. Vždyť děvčata se s florbalem poprvé setkala jen 14 dní před okresním kolem, když v hodinách TV poprvé držela florbalovou hokejku v ruce.

Gratulujeme nejen jim, ale i Míše Klvaňové, která holky připravovala a během turnajů i vedla. Pokud holky u florbalu vydrží, nemusí jít nutně o jejich poslední úspěch. Opravdu se zlepšovaly zápas od zápasu a trénink od tréninku. Ještě jednou děkujeme za vynikající reprezentaci školy i Obec Všechovice.