Domácí mazlíčci ve škole

Tři křečci džungarští, jedna želvička, dvě andulky vlnkované, jedna bojová rybka, dva zakrslí králíci, jeden šnek africký a dokonce jedna hrdlička a jedna křepelka - všichni tito mazlíčci s námi strávili, v rámci učiva prvouky, páteční dopoledne ve škole. Díky nim bylo v první třídě živo dvojnásob než je obvyklé. A protože ne každý může svého živého mazlíčka do školy přinést případně si ho dovolit, přinesly děti i mazlíčky plyšové. O přestávkách  si všichni zvířátka se zájmem prohlíželi, s nadšením o nich povídali kamarádům a mazlili se s nimi. Ve vyučování pak  děti vyprávěly, jak se o své mazlíčky starají a co zajímavého s nimi zažily. Své znalosti v péči o domácí mazlíčky zapsali do pracovních listů. Poděkování a pochvala patří nejen dětem, které přinesly své zvířátko do školy ukázat, ale také rodičům a prarodičům, kteří pomohli zvířátko do školy dopravit. Podívejte se s námi.