Certifikáty kvality rozdány

Během hodin angličtiny si žáci páté, šesté, sedmé a osmé třídy převzali certifikáty kvality eTwinning za účast v projektech Tell me about yourself a Fairy recipes, které jsme realizovali v minulém školním roce. Jak reagovali? Byli potěšeni, překvapeni a radost jim udělaly i drobné sladkosti, které k certifikátům dostali díky příspěvku SRPŠ.

Certifikáty kvality uděluje Národní podpůrné středisko eTwinning mezinárodním projektům, které splní předem daná kritéria. Co je pro nás ale důležitější, je zájem a nadšení, se kterým na úkolech projektů žáci pracují a uvědomují si, že anglický jazyk jim umožňuje komunikovat s vrstevníky z evropských zemí. Proto v aktivitách eTwinningu máme v plánu i nadále pokračovat.