25. ročník Všechovické laťky

Ve středu 21.12. proběhl již 25.ročník soutěže žáků ve skoku vysokém s názvem Všechovická laťka.

Letošního ročníku soutěže se účastnilo 91 závodníků ze 6.základních škol. Již pravidelně přijíždí porovnat své síly žáci ze Dřevohostic, Oder, ZŠ a MŠ Struhlovsko, ZŠ 1.máje Hranice a z Lipníku. Nejvyšší počet závodníků je samozřejmě ze Všechovic.

Soutěž má své stálé fanoušky a žáci ze Všechovic dokážou vytvořit v tělocvičně v průběhu soutěže velmi pěknou, povzbuzující atmosféru.

Letos si i naši žáci odnesli diplomy a ceny za přední místa ve třech věkových kategoriích.

V kategorii Nejmladší žákyně získala 1. místo Melánka Fryštáková, 2. místo Vivien Karpetová a 3. místo Terezka Pokorná výkonem 105,103 a 102 cm.

V kategorii Nejmladší žáci obsadil 1.místo Vít Seidl, 2.místo Tomáš Mikšánek a 3. místo Martin Pikna výkony 118, 118 a 112 cm.

V kategorii Mladší žáci se umístil z naší školy pouze Jan Cagaš, který obsadil 3. místo výkonem 143 cm.

Krásná 1. místa získali v kategorii Starší žáci a žákyně  Kristýna Zichalová výkonem 138 cm a Jan Dresner, který vylepšil loňský výkon skokem 168 cm.

Všem, kteří se soutěže účastnili, nebo pomáhali při její organizaci moc děkuji a v příštím roce přeji zdraví a mnoho úspěchů nejen těch sportovních.

Fotogalerie: